5 hajnat që po tmerrojnë banorët e fshatit në Suharekë: Dalin e i vjedhin shtëpitë

-

Në Peçan të Suharekës disa hajna me doreza e maska dalin në këmbë dhe në mënyrë të organizuar dhe ecin lirshëm nëpër fshat.

Pa u ngutur fare, ata provojnë dyert e shtëpive në rast se janë të hapura.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE