HomeShowbiz

Showbiz

Prej datës 20 deri me 30 pritet te behen pagesat për këto kategori ne llogari e juaja

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ua rikujton të gjithë përfituesve ndryshimin e datave të pagesave. Pagesat e këtyre skemave do të ekzekutohen si...

Lajm i mire; Ministria e Ekonomise sot pritet ta lansoje masën e re për financim

Lajm i mire; Ministria e Ekonomise sot pritet ta lansoje masën e re për financim Ministria e Ekonomisë me rastin e lansimit të “Thirrje për...

Informacion me rendesi rreth faljes se 100 eurove te tatimit ne pronë

Pezullimi i vendimit për ndryshimet në Ligjin për Tatimin në Pronë, nga Kushtetuesja rrezikon që të humb afatet që janë paraparë për faljen e...

Njoftim. Me daten 25 Shtator do te ekzekutohen pagesat per keto kategori

Njoftim. Me daten 25 Shtator do te ekzekutohen pagesat per keto kategori Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ua rikujton të gjithë përfituesve ndryshimin e...

E fundit: Prej 20 deri me 29 pritet te behen pagesat për këto kategori ne llogari e juaja

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ua rikujton të gjithë përfituesve ndryshimin e datave të pagesave. Pagesat e këtyre skemave do të ekzekutohen si...

Valëza publikon këngën e re INATI (Official Video) , që po fillohet të dëgjohet nga të gjithë qysh nga publikimi saj.

Valëza publikon këngën e re INATI (Official Video) , që po fillohet të dëgjohet nga të gjithë qysh nga publikimi saj. Këngëtarja e talentuar se...

Gjakoset Don Gjoni, shtrihet në spital

Gjakoset Don Gjoni, shtrihet në spita Këngëtari shqiptar, Don Xhon ka postuar një video ku shihet i gjakosur dhe i shtrire në spital. Artisti nuk e...

Italiania e bukur ‘vodhi’ spektaklin në tribuna në finalen e Ligës së Kampionëve

Bukuroshja Paola Saulino është tifozja e radhës që i ka mbushur faqet rozë falë dukjes së saj. Italiania ka qenë e pranishme në Stadiumin Olimpik...

Ç’pritet të ndodhë të hënën? Një lajmërim për filmin e Luizit dhe Oltës

Në faqen zyrtare të “Big Brother Vip Albania” në Instagram është publikuar një lajmërim. “Këtë të hënë kemi diçka për t’ju thënë”, shkruhet në...

Shifra marramendëse që nuset po paguajnë për qiranë e fustanit që veshi Kiara në dasmën e saj

Më 6 maj, dy ish-banorët e Big Brother VIP Albania, Luizi dhe Kiara kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Kiara po shkëlqente në fustanin e...

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura dje ka shkuar në njërën prej mbrëmjeve të maturës që u mbajtë në Kosovë. Ajo u shpreh...

Luiz Ejlli vjen me këngën e re “Përjetësisht”

Luiz Ejlli vjen me këngën e re “Përjetësisht” Këngëtari i njohur shkodran, Luiz Ejlli, ka publikuar ditën e sotme (e shtunë) projektin e ri muzikor....

Ju kujtohet filmi ikonik Pipi Çorapegjata? Kështu duket sot aktorja e famshme

Inger Nilsson, një aktore nga Suedia, ishte e para që ringjalli vajzën e famshme, Pippi Longstocking. Në vitin 1970 u filmua një serial dhe një...

Publikohet bashkëpunimi “flakë” i Luizit dhe Donaldit

Karrierën si këngëtar e ka nisur fuqishëm, Luiz Ejlli, pas daljes nga “Big Brother VIP Albania”. Ai ka ardhur menjëherë me një bashkëpunim, bëhet fjalë...

Noizy dhe Jori bashkë në jaht në mes të detit

Noizy është shfaqur me një tjetër konkurrente të “Big Brother Vip 2”. Bëhet fjalë për modelen Jori Dellin, e cila u dallua për paraqitjen...

Vjen reagimi i parë i shumëpritur i Luizit pas fitores, ka disa fjalë

Luiz Ejlli më në fund ka bërë një reagim pas fitores së tij në “BBVA”. Reagimin e tij këngëtari e ka bërë në ‘Instagramin’ e...

Pas fitores, ky është posti që do të marrë Luizi në Top Channel

Rrugëtimi i Luiz Ejllit në Big Brother VIP përfundoi, por duket se një tjetër derë është hapur për të. Përveç çmimit të madh prej 100...

FOLLOW US

0FansLike
0FollowersFollow