Showbiz

Shëndetësi

Teknologji

Sport

Lajme nga Ekonomia

INFO nga ARSIMI

Kuriozitete

Lajme nga Vendi

Lajme nga Rajoni

Lajme nga Bota

Sport

Kurti: Normalisht që duhet seancë e mbyllur, pasi ka deputetë që flasin aq pa lidhje

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se pajtohet me deputetin e PDK-së, Enver Hoxhaj, për të mbajtur një seancë të mbyllur. Por këtë kreu i...

ATK me kerkesë serioze për biznese.

Njoftim për tatimpagues – Regjistroni veprimtaritë ekonomike dhe deklaroni të punësuarit tuaj! Administrata Tatimore e Kosovës, rikujton të gjithë personat të cilët merren me aktivitete...

Mblidhet Qeveria e Republikës së Kosovës. Ndanë mjete financiare për punëtorë dhe studentë

Qeveria e Republikës së Kosovës ka mbajtur mbledhjen e radhës, kësaj here në formë elektronike në të cilën u miratua: Vendimi për zgjatjen e masave...
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE