Arianës i është shtuar oreksi në shtatzëni, sot po përgatitet të hajë fli

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilës tregon se sot do të ha fli./ORAinfo/