Enca pozon e mbështjellur vetëm me peshqir, ja si duket pa make-up

Krijuesja e shumë hiteve në skenën muzikore shqiptare, Enca Haxhia shpesh herë befason me paraqitjet e saj ‘të nxehta’Enca është nga këngëtaret shqiptare më të ndjekura në Instagram. Ajo tanimë ka tejlakuar 2 milion ndjekës.

E gjithë kjo pasiqë ajo është mjaft aktive, duke publikuar vazhdimisht fotografi dhe duke qëndruar afër fansave të saj.Së fundmi ajo ka publikuar pamje teksa shihet e mbështjellur me peshqir, ajo duket mjaft bukur edhe pa makijazh.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit “Hajde”, në bashkëpunim me këngëtarin Muharrem Ahmeti kishte një sukses të madh.