Nusja e Feros vishet me komplete, po duket si zonjë e vërtetë

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo. Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/