Po rikthehet Neymar, dërgon këtë mesazh tek Barcelona

Duket se Neymari po rikthehet tek Barcelona.Javëve të fundit kanë shpërthyer thashethemet për një rikthim të mundshëm të Neymar në ‘Camp Nou’ dhe këto zëra po i ndihmon edhe vet lojtari.

Së fundmi raportime nga ‘Metro’ bëjnë të ditur se lojtari ka dërguar mesazh në ‘ËhatsApp’ tek lojtarët e Barcelonës.

Thuhet se Neymar ka shkruar: “Mos shqetësoni, unë jam duke ardhur”.Rikthimi i Neymar tek skuadra e Barcelonës pritet t’i kushtojë lojtarit me humbje në pagë, pasi Barca nuk mund ta përballojë pagën që ai ka tek PSG.