“A do jetë njësoj shoqëria e tyre”, Donaldi flet për Semin

-

Donaldi ka folur për raportet e tij me Semin.

Meqë është afruar finalja dhe banorët e dinë se do t’i takojnë jashtë shumë persona tjerë përveç familjarëve, kjo ka nxitur që Einxhel ta pyesë Donaldin për shoqen e tij të mirë Semin.

Afirmiteti tij me Trixën kishte ndikuar në ftohjen e raporteve të tij me Semin.

I pyetur nga Einxhel se a do jetë shoqëria e tij me Semin njësoj, Donaldi tha se nuk e beson këtë.

Einxhel: Mendoj se me Semin nuk do jesh njëlloj siç ke qenë brenda. Nuk besoj se ajo është një marrëdhënie që mund të rifitohet

Donaldi: Jo, jo, as unë nuk e besoj. Prapë unë e respektoj si vajzë, është vajzë fantastike. E kam thënë gjithmonë, edhe pasi ka ndodhur bomba e madhe e shekullit. Është një vajzë shumë e mirë!

Kujtojmë se Semi Jaupaj është edhe shoqja më e mirë e Bora Zemanit, ish partneres së Donaldit.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit