A do te largohet Donaldi nga shtepia, ky vendim u mor per te

-

Donald Veshaj theu rregullat gjate primet te kaluar duke ftuar artistin Mozzik brenda ne shtepine e Big Brother Vip Albania.

Ndersa kete prime u mor vendimi per te, denimi qe i dha vellau i madh ishte te shkoje ne nominim direkt dhe te mos votohet per te qene finalisti i pare.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit