A e dini sa i ka kushtuar Beatrixës veshja në spektaklin e fundit të Big Brother?

-

Beatrix Ramosaj në çdo paraqitje televizive shkëlqen. Ajo që bie më së shumti në sy është stili i veçantë i veshjes.

Edhe më shumë vëmendje mori gjatë paraqitjes së fundit në spektaklin e Big Brother, ku kishte veshur një korset dhe një palë xhinse të markës së njohur Burberry.

Pjesa e sipërme e saj që ishte një korset kap vlerën e 1 mijë e 258 dollarëve apo mbi (1 mijë e 100 euro), derisa xhinsit kanë një çmim prej 885 dollarëve (mbi 770 euro), e që në total i bie 2,143 dollarë, apo mbi 1 mijë e 800 euro.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit