A është ende e vi*gjër Shkëndije Mujaj?

-

Dikur e njihnim si këngëtare, mirëpo ka kohë që më nuk këndon.

Shkëndije Mujaj më tepër mbetët aktuale falë fotove provokuese. Vite me radhë të pasmet e kanë mbajtur në qendër të vëmendjes.

Megjithatë, ajo është e fortë edhe në një aspekt tjetër, në lëshimin e deklaratave bombastike dhe, nganjëherë, të çuditshme.

E vërtetë është se deri më tani Shkëndija nuk është folur të ketë qenë në lidhje me ndonjë mashkull, ama deklarata e saj se është “e virgjër” mbetët befasuese!

A thua, a është ende?

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit