A janë cigaret elektrike alternativë për lënien e duhanit? (VIDEO)

-

Gazetari Ardian Gaxherri, sjell një kronikë për dëmet që shkakton duhani, dhe alternativat që duhanpirësit përdorin për ta lënë atë.

Cilat janë dëmet? – Gjithçka kuptoni përmes videos së mëposhtme.

VIDEO KETU 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit