A jeton Dafina tek i dashuri, apo i dashuri tek ajo?

Lidhja mes Dafina Zeqirit dhe Dj Geek është një prej më të mediatizuarave dhe jo pa arsye.

Dafina Zeqiri është këngëtarja që nuk lëshon fron, mbetet shumë aktive dhe e dashur për publikun e gjera.

Dafina dhe Dj Geek prej vitesh janë në lidhje, ani pse para pak kohësh kishin një krisje në marrëdhënie, por që tashmë gjithçka është në rregull, shkruan “Kosovarja”.

Çifti, jetojnë në apartamentin e Dafina Zeqirit, bashkë me macen e këngëtares.