A paguhen banorët në “Big Brother VIP”? Shuhet kureshtja e madhe

-

Përgjatë 3 muajve, “BBV”, është formati më i shikuar dhe më i komentuar në shqiptari.

Për banorët kanë qarkulluar lajme të ndryshme, të cilët kinse paguhen me 1500 euro për çdo javë qëndrim brenda shtëpisë, shkruan Indeksonline.

Heshtjen e madhe e shujtën Lori e Sara Hoxha në një intervistë në Top Albania Radio.

Ato thanë se kjo nuk është e vërtetë.

“Jo ata nuk paguhen”.

Gjithashtu i kanë dhënë një përgjigje spekulimeve se fituesi është përcaktuar që në fillim të programit.

“Pse duhet të përcaktosh një fitues që në fillim? Nëse publiku nuk e do duket ajo. Po ta kisha përcaktuar unë do kishte dalë që në fillim”, tha Lori.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit