A puthemi prap sot? E pyet Iliri Arjolën: Ja si i përgjigjet ajo

-

Dyshja e “Big Brother VIP Albania” së fundmi kanë marr vëmendje me veprimet e tyre brenda shtëpisë.

Banorët kanë prezantuar provën javore e cila kishte të bënte me tre filma shqiptarë brenda shtëpisë ata i ndanë edhe rolet.

Ilirit dhe Arjolës iu desh të shkëmbenin një puthje në buzë, gjë të cilën ata e realizuan edhe gjatë mbrëmjes së djeshme në transmetim live.

Ndërsa, sot teksa po qëndronin në oborrin e shtëpisë Iliri me Arjolën dhe Donaldin, bisedonin dhe kështu Iliri e pyet Arjolën.

A puthemi prap sot?, thotë ai, derisa Arjola nuk heziton të përgjigjet: “Puthemi”, thotë ajo.

Shiko videon nga minuta e 03:50

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit