Adelina Berisha tregon këmbët e gjata dhe format e bujshme nga bregdeti

-

Edhe pse jo shumë aktive në tregun muzikorë, Adelina Berisha vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja e hitit “S’ta fal”, befason fansat e saj me imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Bukuroshja bionde së fundi është duke shijuar bregdetin prej ku ka sjellë fotografi mjaftë terheqëse.


Ajo ka zbuluar këmbët e gjata duke pozuar në një fustan ngjyrë portokalli që ia theksonte format e bujshme trupore.

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit