Afrim Muçiqi tregon se për çka e mundon gruaja

-

Këngëtari Afrim Muçiqi duke folur rreth jetës së tij private, ka treguar edhe për raportet që i ka me bashkëshorten e tij.

Muçiqi ka thënë se ndonjëherë është shumë i zënë me punë dhe nuk ka kohë për familjarët, veçanërisht gjatë verës dhe për festat e fundvitit. Mirëpo, sipas tij, fëmijët dhe gruaja e kuptojnë.

Në pyetjen se a e nervozon ndonjëherë gruaja, ai thotë se kjo ndodhë vetëm kur e shoqëron për të blerë. burimi 02press

“Problemi është që une e urrej shoppingun, a ka ma mundim se me shku me gru në shopping për arsye se gjithë ditën duhet me prit derisa t’kqyr ajo diçka”, ka thënë Muçiqi në emisionin Kendiv.

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE