Agnesa vishet në fustan të ngushtë, me këtë detaj i habiti të gjithë

Agnesa Vuthaj është missi kosovar që u bë që nga fillimi një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Agnesa arriti të fitojë zemrat e publikut, përcjell ORAinfo.Ajo është shumë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, Agnesa ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të ngushtë e të gjatë e gjithë vëmendjen mori beli i saj super i hollë./ORAinfo/