Agnesa vishet si princeshë, po duket ‘mahnitëse’

Agnesa Vuthaj është missi kosovar që u bë që nga fillimi një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Agnesa arriti të fitojë zemrat e publikut, përcjell ORAinfo. Atë jemi mësuar ta shohim shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur dhe e rregulluar si një princeshë, e me këtë pamje Agnesa la pa fjalë të gjithë./ORAinfo/