Aksident i rëndë në Mitrovicë, dyshohet se ka të lënduar

-

Një aksident trafiku ka ndodhur para 20 minutave në Mitrovicë, ku janë përfshirë një veturë dhe një kombi që po bartte udhëtarë, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas pamjeve që një sinjalizues i ka dërguar në adresë të Sinjalit, shihet se bëhet fjalë për një aksident të rëndë.

Sinjalizuesi i tha Sinjalit se udhëtarët që kanë qenë në kombi kanë marrë lëndime.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit