Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, Policia jep detaje

-

Sot në orën 09:40 ka ndodhur një vetaksident trafiku në autostradën “Ibrahim Rugova”, konkretisht afër Duhlës.

Sipas policisë, një person ka kërkuar ndihmë mjekësore derisa njësitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes.

“Autostradë, km 45, afër Duhles ka ndodhur vetaksident, një automjet i përfshirë, një person ka kërkuar trajtim mjekësor si pasojë e aksidentit. Njësitet për menaxhim dhe kontroll të autostradës po e trajtojnë rastin”.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit