Aksident trafiku në Rahovec, dy persona të lënduar

-

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Bernjak të Rahovecit, ku si pasojë e tij kanë mbetur të lënduar vozitësi dhe pasagjeri, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas policisë, dy të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor.

Ndërkaq, aksidenti dyshohet se ka ndodhur derisa vozitësi ishte duke lëvizur me veturë duke mos përshtatur shpejtësinë e lëvizjes me kushtet e rrugës humb kontrollin mbi veturën dhe përplaset në një pompë të derivateve.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit