Aktori shqiptar hedh gruan shtatzënë nga ballkoni i banesës në New York dhe më pas vetëvritet

-

Florind Belliu, 35-vjeçar, aktor shqiptar ka hedhur bashkëshorten e tij, Ornela, 28 vjeçe nga ballkoni i apartamentit ku jetonin prej vitesh në New York. Më pas, i riu është hedhur edhe vetë duke shënuar një tragjedi me dy të vdekur për familjen shqiptare.

Mbrëmjen e kaluar, kur 28-vjeçarja kishte ditëlindjen, mësohet se çifti janë konfliktuar dhe Belliu e ka shtyrë të shoqen duke e hequr nga ballkoni. E gjithë skena është parë nga dy fëmijët e mitur të çiftit që jetonin me ta, raporton Prive.al.

Më pas, kur ka kuptuar se çfarë ka bërë, aktori 35-vjeçar ka marrë vendimin që të bëjë vetëvrasje. Ajo që e bën më të rëndë aktin është se 28-vjeçarja ishte në pritje të fëmijës së tretë.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit