Altin Zogaj vazhdon me fitore në boksin profesionist, e nokautoi kundërshtarin e tij

-

Boksieri kosovar që vepron në Gjermani, Altin Zogaj ka vazhduar me fitore në boksin profesionist.

Zogaj në Aalen të Gjermanisë arriti fitore me nokaut kundër kundërshtarit të tij nga Zvicra, Rico Giger.

Zogaj me këtë fitore e mbrojti titullin IBO International Light Heavy dhe vazhdoi kështu pa humbje.

Në 14 meçe sa ka zhvilluar gjatë karrierës së tij, Zogaj ka shënuar 14 fitore, 8 prej të cilave i ka me nokaut.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit