Antonela paska bërë namin për datëlindje/ Nuk ka lënë njeri pa ftuar dhe do habiteni sa shumë dhurata ka marrë

-

Antonela Berisha, ish-konkurrentja e “Përputhen” ka festuar mbrëmë ditëlindjen. Antonela kishte organizuar një festë ku mblodhi miqtë e personazhe të njohur të ekranit

Nga postimet e shumta në Instastory ajo shfaqet teksa këndon e kërcen me miqtë e duket se ia janë kënaqur pamasë. Nuk kanë munguar as urimet e shumta dhe dhuratat për Antonelën

Ish-konkurrentja kishte zgjedhur të vishej me fustan ngjyrë vjollcë për ditëlindje. Të ftuar nga “Përputhen” ishin Ana Lleshi, Princ Mile, Antoneta Koçi etj.

.

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit