Anulohet televotimi, pas dhunës fizike mes vajzave, arrin zarf i zi në BBVA!

-

Sara dhe Françeska thuajse kanë përfunduar në një përplasje fizike për shkak të debateve të tyre.

Ajo që ka kulmuar debatet e tyre ka qenë momenti kur Françeska ka qenë në tualet dhe Sara i ka shkuar pas derës, duke dashur të futet me zor, në mënyrë që të dyja të përfundonin në tualent dhe në këtë mënyrë do të shkonin kokë më kokë në nominim.

Françeska në momentin që ka dalë e ka shtyrë me forcë, duke bërë kështu që të debatojnë me tone të larta, duke mos u ndalur me ofendimet e tyre.

Të gjithë banorët janë tronditur nga kjo ngjarje e pazakontë, të cilët një pjesë është munduar të qetësojë Françeskën ndërsa pjesa tjetër të qetësojë Sarën.

Vetëm pak minuta më parë, një zarf i zi ka mbërritur në shtëpisë, sipas së cilit, Vëllai i Madh ka deklaruar se nuk i toleron më aspak banorët. Sipas zarfit, është anuluar televotimi dhe njoftimi për banorët do të jepet të martën.

“Banorë Big Brother nuk ju paralajmëron më. Televotimi anulohet. Flasim të martën.”

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit