Arbana konfirmon se është në pritje të një vajze

-

Arbana Osmani sapo ka bërë të ditur se këtë edicion të “BBV” e ka prezantuar me bebin në barkë.

 

Ajo, e ka ndarë me finalistët lajmin se këtë “Big Brother” e ka prezantuar bashkë me foshnjën në barkë.

Pas lajmit, nuk kanë rreshtur brohorimat emocionuese në publik dhe nga banorët, shkruan “Kosovarja”.

Lajmi se Arbana është shtatzënë ka dal në “Kosovare” prej kohësh dhe sonte veç është konfirmuar nga moderatorja.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit