Arbër Zeneli dhe e fejuara e tij pa frikë nga COVID-19, dalin për shëtitje rrugëve të Suedisë

Arbër Zeneli dhe e dashura e tij janë duke shijuar motin e mirë në këtë vend.Arbër Zeneli dhe e fejuara e tij Majlinda Hoda janë duke qëndruar tash e sa kohë në shtetin suedez.

Futbollisti i kombëtares së Kosovës ka ndarë disa imazhe në Instagram ku shihet bashkë me të fejuarën duke shijuar motin e mirë me një shëtitje në qytetin Boras.

Kujtojmë se Zeneli dhe Majlinda kishin planifikuar që muajin e ardhshëm të lidhin kurorë, por një gjë e tillë është pamundësuar për shkak të pandemisë.

View this post on Instagram

Walking down the street

A post shared by Arber Zeneli🇦🇱🇽🇰🇸🇪 (@azeneli17) on