Ardiana Matoshi në lidhje të re dashurie?

-

Driloni dhe Beslira, mbrëmë kurorëzuan dashurinë.

Eventi u mbajt në prani të afro 300 të ftuarve në Prizren, ku mes tyre nuk munguan fytyrat publike. burimi 02press
Deputetja, njëherësh aktorja Adriana Matoshi ishte në mesin e tyre.

Ajo foli për mikrofonin e Prive për miqësinë me çiftin teksa sigurisht pati edhe një urim.

Por, ‘rrugës’ përgjatë bisedës duket se rrëshqiti një informacion i ri.

Me shumë gjasë, aktorja është në një lidhje dashurie. Burimi 02press

Materiali i mëposhtëm ju sjell momentin kur Adriana u pyet nëse ka të reja, të cilat vijnë pas ndarjes së saj nga futbollisti Keith Groeneveld.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit