Arrestohet burri nga Gjakova që dhunoi 49-vjeçarin me të meta psikike

-

Policia në Gjakovë ka arrestuar personin që dyshohet se ka dhunuar një 49-vjeçar me të meta psikike.

Kjo është bërë e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

“Dhunim-Gjakovë 06.02.2022 – 19:00. Lidhur me rastin, më 09.02.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, ka bërë të ditur policia.

Ngjarja e rëndë dyshohet se ka ndodhur mbrëmjen e 6 shkurtit.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit