Arta Nitaj joshëse në paraqitjen e fundit

Aktorja shqiptare Arta Nitaj njihet për rolin e saj në serialin “O Sa Mirë” si Xhesika, ku ka fituar simpatinë e publikut, shkruan Indeksonline.Ajo përpos roleve në fushën e aktrimit njihet si një vajzë mjaft atraktive, që me paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale shpesh herë fiton vëmendjen e mediave rozë.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku përmes disa InstaStory, të publikuara nga Arta shihet mjaft joshëse duke vënë në pah bukurinë që e karakterizon.

Kujtojmë që ajo është mjaft aktive në Instagram dhe numëron mbi 180 mijë fansa që e ndjekin atë.