Artën e kishte zënë pandemia në Dubai, por bombardon përsëri me foto se*si

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ka postuar përsëri disa  foto bombastike në rrjetet sociale. Bukuroshja kosovare në një postim të saj në Instagram ka pozuar me një fustan ngjyrë gjarpri.

Arta, të cilën pandemia e kishte zënë në Dubai, ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale gjithmonë duke sjell foto seksi. Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit ku Arta përsëri sjell në pah asetet e saj kryesore.