Atdheu refuzon Ledianën për takim, kjo është arsyeja

Atdheu tregoi përse po e refuzon Ledianën në takim.

Lediana Prenga është një prej protagonisteve më të reja të “Përputhen”, e cila ‘trazoi’ ujërat, shkruan lajmi.net.

Në puntantën e sotme, Lediana kishte për detyrë të zgjedhe një djalë për takimin e javës së ardhshme dhe ajo tha emrin e Atdheut, por ky i fundit e refuzoi.

Atdheu tha se nuk ka asgjë personale me Ledianën, por shkak për këtë refuzim është Mevlani.

“Jo nuk e pranoj. Jo që kam diçka personale me Ledianën. Është gocë e bukur edhe kur ka ardhë, ka ardhë me qëllime të qarta. Bravo i qoftë Mevlanit, e gozhdoi dhe kjo nuk e kundërshtoi”, deklaroi ai. /Lajmi.net/

VIDEO KETU