Home Authors Posts by Jeta Online

Jeta Online

81 POSTS 0 COMMENTS

Stay connected

75,215FansLike
960FollowersFollow
- Advertisement -

Latest article

Ambulanta në Mitrovicë grabitet për të dytën herë

Në vendin tonë grabijet po vazhdojnë të jenë të shpeshta.Sot është raportuar një rast në Mitrovicën e Jugut, saktësisht në Qendrën e Mjekësisë Familjare...

Egzona zgjodhi fustanin më të bukur për në dasmë, grimi i saj mori vëmendjen

Këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë një prej çifteve më të përfolura në publik.Ata janē martuar para disa viteve...

Këto janë mesazhet e fundit që la Shqipdon Aliu para se të vdiste

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Lipjanit.Varroset Shqipdon Aliu, i cili u gjet pranë një gurthyesi në Gadime të Lipjanit, raporton T7Familjes...