Saturday, January 23, 2021
Home Authors Posts by JetaOnline

JetaOnline

123 POSTS 0 COMMENTS

Stay connected

75,302FansLike
- Advertisement -

Latest article

PZAP thotë se ende s’kemi pranuar asnjë ankesë rreth procesit të certifikimit

0
PZAP: Ende s’kemi pranuar asnjë ankesë rreth procesit të certifikimit. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nuk i ka certifikuar listat zgjedhore të Lëvizjes Vetëvendosje, Aleancës për...

Sërish paralajmërohen reshje dhe vërshime

0
Paralajmërohen reshje dhe vërshime sërish. Instituti Meteorologjik i Kosovës ka paralajmëruar reshje për dy ditët e ardhshme. Reshjet të cilat pritet të fillojnë nga sot fillimisht...

Zhduket një vajzë që 4 ditë në Prishtinë

0
Prishtinë, zhduket një vajzë që 4 ditë. Një vajzë në Prishtinë është zhdukur që nga 19 janari. Rastin e ka raportuar në Polici motra e saj...