Jeta Online

1646 POSTS0 COMMENTS
http://www.jeta-online.info

Marina ia tepron me fustan të hapur, ekspozon me shumë se ç ‘duhet

Marina Vjollca, është një moderatorë shumë e suksesshme në ekranit shqiptare. Ajo është prezantuese shumë e dashur, kjo për talentin e saj që ka në...

E tepron Elita Rudi, kaq shkurt vishet kur del në publik!

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko. Lidhja e saj u komentua aq shumë,...

Bora rregullohet si nuse më mëngjes, për ku është nisur?

Bora Zemani, është njëra nga moderatoret më të komentuara. Ajo bëri bujë të madhe me lidhjen e dashurisë, me aktorin e njohur, Donald Veshaj, i...

‘Xhenet për dunja e ahiret”, Gold Ag publikon imazhin me të bukur në krahët e nënës

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, komentohet vazhdimisht në rrjete sociale dhe së fundmi edhe për jetën private. Ai u bë baba për herë të...

Ai është një nga aktoret me të njohur në Kosovë, e dini ku është personi në fjalë?!

Publikohet fotografi e vjetër e aktorit të njohur kosovar së bashku me bashkëshorten Artisti Sevdai Radogoshi, i njohur për publikun si “Qumili” është njëri nga...

Me këtë emër interesant e ka pagëzuar vajza Zaiminën

Emri me të cilin vajza ka pagëzuar Zaiminën është shumë interesant. Zaimina Vasjari ka treguar që ka vajza e saj e thërret atë më një...

FOLLOW US

0FansLike
3,376FollowersFollow
0SubscribersSubscribe