Friday, May 14, 2021
Home Authors Posts by Jeta Online post

Jeta Online post

8177 POSTS 0 COMMENTS

Stay connected

74,597FansLike
- Advertisement -

Latest article

Studimi i fundit – Çfarë ju ndodh nëse merrni dy vaksina të ndryshme anti-COVID?

0
Sipas një studimi, të rriturit kanë më shumë mundësi të raportojnë efekte të lehta anësore pas përzierjes së dozave të vaksinave kundër koronavirusit, të...

Shteti i parë që ka vaksinuar të gjithë popullsinë

0
Qeveria e Republikës së Nauru pretendon se ka vaksinuar të gjithë popullsinë e saj ndaj Covid-19, duke u bërë kështu shteti i parë që...

Tryeza e festës së Bajramit, këto janë ushqimet më të zakonshme

0
Fitër Bajrami është ndër festat më të mëdha islame, ku në shenjë kremte, përgatitet edhe sofër e pasur. Ju kujtojmë disa nga ushqimet dhe ëmbëlsirat...