Valmor Qetaj

204 POSTS0 COMMENTS
http://jeta-onlin.info

Fillojnë reduktimet e rrymës në Prishtinë, 6 me rrymë, 2 pa të

Në Prishtinë kanë filluar reduktimet me energji elektrike. Në shume lagje të Prishtinës po raportohet se tashmë ka një orë që nuk kanë energji elektrike. Siç...

Mustafa: Dimër mesjetar po na vjen, peleti mbi 400 euro dhe drunjtë drejt 100 euro – Qeveria rrudhë krahët

Deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa, ka reaguar pas lajmit për fillimin e reduktimeve...

Ky është shkaku i aksidentit në Deçan ku mbetën pesë persona të lënduar

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksidentin e ndodhur dje mes dy veturave në Lebushë të Deçanit, ku të lënduar mbetën pesë persona. Sipas...

Identifikohen dhjetë të maskuarit që u arrestuan të dielën në Prishtinë

Albin Ajeti, një 20-vjeçar që po xhironte video-klipin e një kënge të tij, u arrestua bashkë me nëntë persona të tjerë në sheshin “Zahir...

S’merren vesh për pagesën e parkingut, punëtori në Prizren e godet shoferin me shufër metalike

Një incident shkaku i parkingut ka ndodhur dje pasdite në rrugën ‘Pushkatarët’ në Prizren, ku si pasojë një person ka marrë lëndime trupore, raporton...

Studim: E diela është ditë e seksit

E diela sipas një studimi është ditë e eksitimit. Sipas rezultateve në Mbretërinë e Bashkuar, mëngjesi i së dielës ishte më i zakonshmi kur njerëzit...

FOLLOW US

0FansLike
3,502FollowersFollow
0SubscribersSubscribe