BBV 2? Arbana Osmani zbulon se kur fillon edicioni i dytë i spektaklit shqiptar

-

Mbrëmë është organizuar një festë e Top Channelit për pjesëmarrësit e Big Brother Vip.

Në këtë festë përpos banorëve të BBV morën pjesë edhe të gjithë ata që e bën të mundur, nga punëtorët e deri te prezantuesja Arbana Osmani, përcjellë Gazeta Sinjali.

Për “Ftesë në 5”, moderatorja e emisionit, Arbana Osmani, zbuloi se ‘BBV’ do të nisë në fund të janarit të vitit të ardhshëm.

Kujtojmë se ky ishte edicioni i parë dhe rezultoi tejet i suksesshëm.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit