Bebe Rexha lanson koleksionin e të brendshmeve për femra

-

Bebe Rexha dhe kompania ‘Adore Me’ kanë nxjerrë në shitje një koleksion të brendshmesh në fillim të kësaj vere.

Këngëtarja ka realizuar një set fotografik mjaft provokues, për të promovuar të brendshmet.

“Ka qenë një udhëtim për mua të mësoj se si ta dua veten dhe të pranoj veten dhe trupin në të cilin ndodhem. Unë me të vërtetë besoj se njerëzit e të gjitha formave dhe madhësive meritojnë të ndihen seksi”, ka thënë këngëtarja shqiptare.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit