Beniada e ‘BBV’ thotë se ka frikë nga or/a/i gj/n/t/l i meshkujve!

-

Banorët e ‘BBV’, po bëjnë deklarata të shumta gjatë bisedës që po zhvillojnë me njëri-tjetrin.

Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video, në të cilin shihet sesi Iliri dhe Einxhel ngacmojnë Beniaden.

Einxhel: Ke fobi nga organi gjenital i mashkullit?

Beniada: Yfff, gjë e shpifur, gjëja më e bukur e burrit për mua..

Iliri: Si e shpifur, çfarë thua, ajo është gjëja më e bukur

Beniada: Nuk e di se çfarë po e imagjinon ti.

VIDEO KETU 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit