Big Brother ka një njoftim të rëndësishëm për banorët e Big Brother VIP sa i përket finalistëve

-

Mbrëmë në spektakël, Einxhel Shkira dha një propozim që shumta prej 15 mijë eurove e shtuar javën e kaluar në çmimin e madh të hiqet, dhe të shtohet një finalist më shumë, duke u bërë kështu 5.

Arbana Osmani tha se këtë propozim Vëllai i Madh do ta shqyrtojë dhe do t’ju jap një njoftim zyrtar, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Mirëpo, gjatë ditës së sotme, ka qenë Donaldi ai i cili ka lexuar zarfin e Vëllai të Madh, ku thuhej se ky vendim nuk ka ndryshuar.

“Big Brother ju njofton se vendimi për 4 finalistë mbetet i ndryshuar”, thuhej në zarf.

Kujtojmë se tani dy finalistët e parë janë Iliri dhe Beniada, derisa një televotim është hapur për dy finalistët e tjerë mes Donaldit, Einxhelit, Arjolës dhe Monikës

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit