Big Mama rrëfen Ekskluzivisht: “Pàndemìa na Fundosì, Si kam Dy denarë në Xhep” (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Tetova e Maqedonisë, Big Mamma ka qenë e ftuar në ekskluzivisht në emisionin “Prive” ku ka rrëfyer për jetën dhe të rejat e fundit rreth saj.

Kështu Prive mori rrugën për në Tetovë për të takuar artisten shumë karizmatike.

Ajo nisi edhe biznes, por pandemia pati ndikimin e saj.

Çfarë thotë këngëtarja për këtë pjesë?

“Normalisht që muzikën nuk e lej asnjëherë anash. Fillova përgatitjen e disa projekteve dhe të bëj diçka të re për publikun, ndodhi ky kaos dhe na i ndaloi të gjitha. Tash vetëm të dal të gënjejë e të shes mend kur nuk i kam as dy denarë në xhep. Ai klipi don pare po ku me i marre ato pare? “Kokë” koncerti, “kokë” dasme s’kemi parë”, thotë Bigi.