​“Bisha jonë nga Tropja”, Arjola Demiri provokon me pozat në bikini

-

Bukuroshja tropojane Arjola Demiri ka spikatur gjithmonë për bukurinë dhe linjat trupore.

Ajo së fundi ka publikuar në Instagram një set me foto ku pozon në bikini nga pushimet në Himarë.

Fansat kanë pëlqyer menjëherë këto poza dhe i komentojnë: “Zjarr. Bisha jonë” e shumë të tjera.

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit