Bledi Mane: Një vajzë kosovare është e adhurueshme për aq kohë sa nuk flet

-

Bledi Mane, gazetari i cili u bë së fundi pjesë e “Big Brother VIP Albania”, është komentuar për deklaratat e tij lidhur me Kosovën.

Përveç asaj se kosovarët janë ende te lakra dhe pleskavica, ai ka dhënë një deklaratë edhe për vajzat kosovare, shkruan Kosovarja.

“Një vajzë kosovare është e adhurueshme për aq kohë sa nuk flet”, ka thënë ai në një emision televiziv.

@nacionaleofficeBledi Mane thotë se “një vajzë kosovare është e adhurueshme për aq kohë sa nuk fillon të flet” 😮

♬ original sound – NacionaleOffice

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE