Sunday, April 11, 2021
Home Blog

“Humbje E Madhe, E Vështirë Me E Nis Ditën Me Një Lajm Të Trishtueshëm”. Voltana Ademi Mes Lotësh, Jep Lajmin E Kobshëm

0
Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka dhënë pak më parë lajmin e hidhur të ndarjes nga jetra të Gazetares nga Shkodra, Anila Dushi duke thënë se është mjaft e vështirë që të nisë ditën me këtë lajm të rëndë. “Humbje e madhe, e vështirë me e nis ditën me një lajm të trishtueshëm”. Voltana Ademi mes lotësh, jep lajmin e...

Historia Që Na Rrëqethi Të Gjithëve/ Vajza Jetime Nuk Ka Festuar Kurrë Ditëlindjen, Zemrën E Ka Të Ngarkuar Me Dhimbje…

0
Në emisionin “Shqiptarët për shqiptarët” në News24 këtë të premte u transmetua historia e një vajze në Rrëshen. Vajza e mitur quhet Jonida. S’ka festuar dot kurrë një ditëlindje, s’ka shijuar dot kurrë kënaqësinë e një torte me qirinj, për të shprehur mbi to dëshirat e saj fëmijërore. “Kurrë nuk kam festuar asnjë ditëlindje si gjithë të tjerët, kurrë, vetëm...

“Grusht Shteti”/ Sapo U Paralajmërua, Ngrihet Alarmi, Pas Kontrollorëve Të Aeroportit, Tjetër Grevë, Publikohen Shkeljet E Rënda

0
Sindikata e Shërbimeve Policore të Shqipërisë në një deklaratë për media ka paralajmëruar protestë pasi sikurse pretendojnë, u janë shkelur të drejtat. Nëpërmjet një deklarate, nga ana e sindikatës janë listuar të gjitha shkeljet që sipas tyre iu janë bërë punonjësve në Policinë e Burgjeve. DEKLARATA e PLOTË: Sindikata e Shërbimeve Policore të Shqipërisë Barazi e Dinjitet për Policinë e Burgjeve !Jemi...

“Po Më Kontrollojnë Mua Dhe Familjen, Pamjet Ja Kanë Dhënë…”. Denoncimi I Rëndë, Vajza Shokon Policinë Me Deklaratën: I Kanë Vendosur Për!

0
Një ngjarje është denoncuar në polici nga A.R e cila pretendon se disa persona kanë instaluar një kamera sigurie në një banesë private, por që po i ndërhyjnë në jetën private.Ngjarja është bërë e ditur nga gazeta Si. “Banoj në rrugën Gjergj Legisi me dy prindërit dhe motrën. Në katin e parë të pallatit dhe në ashensor janë vendosur afishe...

O Zot Çfarë Horrori/ Ngjarje E Tmerrshme , Si U Gjetën Kufomat E Burrit Dhe Gruas? Njoftimi Zbulon Detaje Që Të Lemerisin

0
Një ngjarje tragjike ka tmerruar sot mbarë vendin. Policia ka bërë me dije me anë të një njoftimi se një 45-vjeçare është gjetur e djegur brenda në mjet, ndërsa bashkëshorti i saj është gjetur i vetëvarur në një pemë.O zot çfarë ho.rrori / Ngjarje e tmerrshme në Kavajë, si u gjetën kufomat e burrit dhe gruas? Njoftimi zbulon detaje që...

‘’Shqiptarët Nuk Arritën Të Më Linin Shtatzënë, Këtë E Bëri Zezaku I Madh’’, Linda Halimi Reagon Në Mënyrë Epike Pas Kritikave

0
Këngëtarja Linda Halimi disa ditë më parë solli në jetë vajzën e saj, të cilën e quajti Kaimana. Prej disa kohësh Linda jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është martuar me reperin amerikan Davon Edwards, i cili njihet nga të gjithë si Big D. Këngëtarja ka marrë mjaft urime për lindjen e vajzës së saj, por edhe kritika...

FOTO/ ‘Tërbohet’ Deputetja Në Sallën E Parlamentit, Tregon Format E Saj Bombastike

0
Femrat braziliane janë cilësuar shpeshherë si më simpatiket dhe me format më mahnitëse trupore, teksa modelet nga ky vend përzgjidhen në kopertonat kryesore të revistave rozë. Dhe nga magjia e bukurisë braziliane nuk mund të shhpëtonte as Parlamenti i Brazilit, ku së fundmi është betuar deputetja më e re e vendit, Ana Paula da Silva. Më tepër sesa për karrierën...

Ѕa Kohë Durojnë Femrat Pa Krуer Marredhënie?! E Раbеѕueshme Cfare Iu Ndodh Kur Kalojnë Më Shumë Se..!

0
Sa mund të durojnë femrat pa bërë s e.ks dhe se cilat ishin efektet që sillte mos aktiviteti sek.sual? Kësaj pyetje i ka dhënë përgjigje Revista gjermane “Petra”, e cila zhvilloi një sondazh ku morën pjesë më shumë se 1000 gra nga mosha 29 deri në 39 vjeç. Edhe pse pritshmëritë ishin se femrat nuk mund të durojnë gjatë...

Gazetari Në Lot! Mjeket Po Çmenden! Kengetari Shqiptar 35 Vjec Po Vd.Es Ne B.Urg

0
Gazetari i njohur shqiptar në Greqi, Shpëtim Zinxhiria, ka deno.ncuar një tjetër rast të një shqiptari, i cili ka mbetur sa.kat në burgun grek. Përmes një postimi në llogarinë e tij në “Facebook”, Zinxhiria tregon se 35-vjeçari, një muzikant shqiptar ka hyrë i saktë në b.u.rg dhe tani ai është 90% invalid. Postimi i plotë i gazetarit: Greqi: Muzikanti shqiptar...

Nusja Nga Kosova Iind Foshnjën Me Ngjyrë Dhe Fajin Ja Vë Burrit Se Ka Pirë Shumë…!!!

0
Histori nga ato që rraIIë herë të bie rasti t’i dëgjosh është kjo e një 24-vjeçareje, e cila në Spitalin Universitar lindi një djalë të shëndetshëm, plot 4.2 kg. Por në fakt ardhja në je/të e kësaj foshnje solli pr/obleme për ç/iftin, pasi foshnja ishte me ngj/yrë, ndonëse ç/ifti ishte dorë e bardhë. Pasi e panë që foshnja ishte me ng/jyrë,...

Stay connected

74,868FansLike
- Advertisement -

Latest article

“Humbje E Madhe, E Vështirë Me E Nis Ditën Me Një Lajm Të Trishtueshëm”....

0
Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka dhënë pak më parë lajmin e hidhur të ndarjes nga jetra të Gazetares nga Shkodra, Anila Dushi duke...

Historia Që Na Rrëqethi Të Gjithëve/ Vajza Jetime Nuk Ka Festuar Kurrë Ditëlindjen, Zemrën...

0
Në emisionin “Shqiptarët për shqiptarët” në News24 këtë të premte u transmetua historia e një vajze në Rrëshen. Vajza e mitur quhet Jonida. S’ka...

“Grusht Shteti”/ Sapo U Paralajmërua, Ngrihet Alarmi, Pas Kontrollorëve Të Aeroportit, Tjetër Grevë, Publikohen...

0
Sindikata e Shërbimeve Policore të Shqipërisë në një deklaratë për media ka paralajmëruar protestë pasi sikurse pretendojnë, u janë shkelur të drejtat. Nëpërmjet një deklarate,...