Bora në gjendje jo të mirë? Kjo foto e Donaldit i thotë të gjitha

-

Bora Zemani dhe Donald Veshaj tashmë janë bashkë dhe nuk ngurojnë të shfaqen publikisht me njëri-tjetrin. Madje, edhe postimet në rrjetet sociale janë të shumta.

Së fundmi, aktori ka ndarë në Instastory një foto nga prapaskenat e “Dancing With The Stars”, ku shfaqen këmbët e Borës të lënduara nga takat.

“Gjynah”, ka shkruar Donaldi krahas fotos, duke treguar se i ka qëndruar partneres pranë.

Kujtojmë që Veshaj nga ana tjetër është i angazhuar me emisionin e tij “Më lër të flas”, së bashku me vëllain, Romeon. E ftuara e parë e sezonit të ri ishte padyshim Bora, e cila foli ndër të tjera edhe për rikthimin e tyre.

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE