Buzhala për takimin e Osmanit me Mesiqin e Topin: Po i koordinon hapat me dy burra që nuk e kanë asnjë pozitë shtetërore qe nja 10 vjet

-

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me ish presidentin e Shqipërisë, Bamir Topin dhe ish presidentin e Kroacisë, Stipe Mesiq, shkruan Gazeta Sinjali.

Për këtë takim ka reaguar gazetari, Berat Buzhala, që sipas tij ky takim ishte shumë qesharak.

“Shume funny qiky takim. Presidentja Osmani po i koordinon hapat me dy burra qe nuk e kane bash asnjë pozite shtetërore qe nja 10 vjet”, ka shkruar Buzhala.

“Nuk o veç hajgare, ama ne Shqipëri ma shume vetmi unë e Batoni se Bamir Topi”, ka shtuar ai.

“Rrafsh kush hesape nuk ta bon, bile kane harru qe osht kane President nojhere. Po, qysh thojne, kur nuk ka pula bon edhe sorra. Shyqyr bile i ka taku ne Prishtine, nafte nuk kena shpenzu”, ka përfunduar Buzhala.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit