HomeAudio

Audio

Granit Xhaka shpallet “lojtari i ndeshjes” në takimin Zvicër-Gjermani

Futbollisti i Kombëtares së Zvicrës, Granit Xhaka u shpall “lojtari i ndeshjes” ndaj Gjermanisë. Takim i fundit në fazën e grupeve në Euro 2024 u...

Sa do te jete vlera qe do tu ekzekutohen perfituesve ne skemen e re sociale?

Sa do te jete vlera qe do tu ekzekutohen perfituesve ne skemen e re sociale? Ngjashëm si me skemën aktuale sociale, pagesat bëhen në fund...

Shi i madh, fundosen veturat në Prishtinë

Shi i madh, fundosen veturat në Prishtinë Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut në Prishtinë, disa vetura janë fundosur në Prishtinë. Kjo ka ndodhur...

Pagesat për nesër dhe ditët tjera

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ua rikujton të gjithë përfituesve ndryshimin e datave të pagesave. Pagesat e këtyre skemave do të ekzekutohen si...

Nesër do të kryhen këto pagesa, njoftohuni edhe për ditët tjera

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ua rikujton të gjithë përfituesve ndryshimin e datave të pagesave. Pagesat e këtyre skemave do të ekzekutohen si...

FOLLOW US

0FansLike
0FollowersFollow