Home Lajme Lajme nga Bota

Lajme nga Bota

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Po rikthehet Neymar, dërgon këtë mesazh tek Barcelona

Duket se Neymari po rikthehet tek Barcelona.Javëve të fundit kanë shpërthyer thashethemet për një rikthim të mundshëm të Neymar në ‘Camp Nou’ dhe këto zëra po i ndihmon edhe vet lojtari. Së fundmi raportime nga...

Skema e çmendur e trajnerit të ri të Milanit

Emërimi i Marco Giampaolo si trajner i ri i Milanit është i afërt pasi Sampdoria e liroi nga kontrata e tij.Sipas Sky Sport Italia, Giampaolo do të takohet me Milan sot në mbrëma për...

Messi ia bën “bajat” Ronaldos dhe Neymarit

Cristiano Ronaldo i Juventusit është sportisti i dytë më i paguar në botë, pas Lionel Messit të Barcelonës.Lista u publikua nga revista Forbes dhe futbolli po merr gjithnjë e më shumë vëmendjen me 100...

Albright arrin në Kosovë, pritet nga ish-presidentja Jahjaga

Madelenie Albright tashmë ka arritur në Kosovë.Ish-sekretarja e Shtetit Amerikan, Madelenie Albright, ka arritur në Kosovë.Ajo është pritur në aeroport nga ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga.Albright ka arritur në Kosovë pas ish-presidentit, Bill Clinton,...

Momenti kur tifozët e Bullgarisë fillojnë t’i sulmojnë ‘Dardanët’ pas humbjes turpëruese

Në ndeshjen eliminatore për Kampionatin Evropian, të zhvilluar zhvilluar në Sofje, Kosova arriti fitore dramatike me rezultat 3:2, raporton Zëri.info. Ndeshja përfundoi me një incident mes tifozëve bullgarë dhe atyre të Kosovës. Pas përfundimit të...
video

Audio Tour App Detour Steers You Away from the Typical Tourist Traps

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian Bailey. It was such a surreal moment cried she admitted. The...
video

Mathematica 10 released on Raspberry Pi

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian Bailey. It was such a surreal moment cried she admitted. The...
video

I built an app that does triangulation of points on the earth

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian Bailey. It was such a surreal moment cried she admitted. The...

Scalable code without bloat: DCI, Use Cases, and You

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian Bailey. It was such a surreal moment cried she admitted. The...

Terraform – Cross PaaS configuration management?

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian Bailey. It was such a surreal moment cried she admitted. The...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ